معرفی دوره ها

This post is also available in: faفارسی

سرویس های قابل ارائه ما

وب سایت نیوشا بای (به عنوان نماینده و مشاور رسمی شرکت نیوشا) مرکز فروش بر مبنای مشاوره تخصصی محصولات نیوشا را بر عهده دارد و به عنوان یک وب سایت کاملا حرفه ای و تخصصی در حوزه سلامت فعالیت می کند.وب سایت نیوشا بای به عنوان یک پایگاه حرفه ای و تخصصی، اطلاعات جامع برای معرفی انواع دوره های درمانی شامل : کاهش وزن و لاغری، افزایش اشتها و افزایش وزن ، درمانکبد چرب، دیابت نوع 2، دیابت نوع 1،کاهش چربی خون، کنترل فشار خون، شفاف سازی و چاقی صورت، پاکسازی پوست، افزایش میل جنسی، تقویت مو، رفع میگرن و اعصاب ، رفع افسردگی و استرس، مشکلات گوارش، رفع سنگ کلیه و مشکلات ادرار، کم کاری تیروئید، رفع یبوست،  درمان آرترز و درد مفاصل، درمان کم خونی و …را و همچنین خواص این محصولات و شناسنامه دارویی گیاهان و میوه ها در اختیار شما قرار داده است.


امکانات بیشتر

پس از انجام مشاوره با متخصص سایت، مشاور برا اساس پرسش و پاسخ های شما دوره  درمانی که بیشترین تاثیر گذاری و مطالبقت با بدن شما دارد را طراحی میکند. دوره های درمانی کاملا شخصی سازی شده هستند و شامل چندین دمنوش ترکیبی گیاهان دارویی با طعم دلپذیر است که حاصل تلاش و مطالعات تیم تحقیق و توسعه شرکت نیوشا میباشند هستند. در طول دوره درمان وضعیت ترشح هرمونی بدن شما به تعادل رسیده و متابولیسم بدن شما به روند نرمال برمیگردد.

با توجه به تاثیرات مثبت دمنوش ها سطح غلظت خون، قند خون، چربی خون، فشار خون   شما به حالت نرمال باز گردد و به دنبال آن تصویه خون و دفع سموم بدن به خوبی انجام میگیرد که باعث می شود علاوه بر کاهش وزن سلامت بدن شما تضمین گردد.

بیشتر افراد مایل هستند تا مشکلاتشان را خود به تنهایی حل کنند و معمولا از مراجعه به متخصص می گریزند، اما در حوزه سلامت و تناسب اندام، مخصوصا برای کاهش وزن و لاغری شما همواره نیازمند به یک مشاور و پشتیبانی دلسوز در طول دوره هستید تا علاوه بر راهنمایی ها مستمر و نظارت بر روند تغییرات از لحاظ روحی و فکری نیز شما را برای رسیدن به هدفتان  یاری کند.

از این رو در تمامی دوره های لاغری – کاهش وزن – دوره های درمانی  یکی از متخصصین سایت نیوشا از زمان شروع دوره تا پایان روند درمان همواره در کنار شما خواهند بود و در طول دوره با انجام تماس های تلفنی و مشاوره های جانبی، پیگیر شما هستند و همواره شما را یاری می کنند تا به نتیجه دلخواه خودتان برسید.

external