درباره ما

This post is also available in: faفارسی

ارائه دهنده انواع دوره های چاقیلاغریکبد چربدیابتفشار خوناعصابکیستریزش موقوای جنسی


همیشه همراه شما

بیشتر افراد مایل هستند تا مشکلاتشان را خود به تنهایی حل کنند و معمولا از مراجعه به متخصص می گریزند، اما در حوزه سلامت و تناسب اندام، مخصوصا برای کاهش وزن و لاغری شما همواره نیازمند به یک مشاور و پشتیبانی دلسوز در طول دوره هستید تا علاوه بر راهنمایی ها مستمر و نظارت بر روند تغییرات از لحاظ روحی و فکری نیز شما را برای رسیدن به هدفتان  یاری کند.

از این رو در تمامی دوره های لاغری – کاهش وزن – دوره های درمانی  یکی از متخصصین سایت نیوشا از زمان شروع دوره تا پایان روند درمان همواره در کنار شما خواهند بود و در طول دوره با انجام تماس های تلفنی و مشاوره های جانبی، پیگیر شما هستند و همواره شما را یاری می کنند تا به نتیجه دلخواه خودتان برسید.

رضایتمندی

پس از انجام مشاوره با متخصص سایت، مشاور برا اساس پرسش و پاسخ های شما دوره  درمانی که بیشترین تاثیر گذاری و مطالبقت با بدن شما دارد را طراحی میکند. دوره های درمانی کاملا شخصی سازی شده هستند و شامل چندین دمنوش ترکیبی گیاهان دارویی با طعم دلپذیر است که حاصل تلاش و مطالعات تیم تحقیق و توسعه شرکت نیوشا میباشند هستند. در طول دوره درمان وضعیت ترشح هرمونی بدن شما به تعادل رسیده و متابولیسم بدن شما به روند نرمال برمیگردد.

با توجه به تاثیرات مثبت دمنوش ها سطح غلظت خون، قند خون، چربی خون، فشار خون   شما به حالت نرمال باز گردد و به دنبال آن تصویه خون و دفع سموم بدن به خوبی انجام میگیرد که باعث می شود علاوه بر کاهش وزن سلامت بدن شما تضمین گردد.

تاثیر همیشگی

بر اساس اخرین داه آماری منتشر شده در سال 1397 شرکت نیوشا که حاصل نظر سنجی از استفاده کنندگان محصولات بررسی فرم مشاوره متخصصان شرکت است حدود 91 درصد از مصرف کنندگان از اثرگذاری مثبت درمانی، کیفیت، طعم و عطر محصولات رضایت داشتند. استفاه کنندگانی که در بازه 9 درصد ناراضی قرار میگیرند بر اساس آخرین گزارشات واحد نظارت و پشتیبانی شرکت نیوشا، معمولا به استفاده اشتباه محصولات، عدم رعایت پرهیزات غذایی و سر وقت مصرف کردن دمنوش ها اذعان دارند.در جهت بهره گیری از نظرات استفاده کنندگان از و تبادل هرچه بیشتر تجربیات دوستان بخش انجمن و تبادل نظرات در این سایت راه اندازی شده است همچنین گروه تلگرامی با بیش از 3هزار عضو جهت  راحت تر نمودن ارتباطات دوستان و تبادل تجارب راه اندازه گردیده است.

استاندارد های بین المللی

شرکت تولیدی نیوشا، پس از کوشش و پی‌گیری‌های بسیار و آموزش مهارت ‌ به اعضاء خود توانسته استاندارد های زیر را کسب:

  • استاندارد (HACCP) از شرکت TUV NORD آلمان
  • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ((ISO 9001:2015
  • استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذاییISO 22000:2005)) 
  • سیب سلامت سازمان غذا و دارو

گواهینامه های دریافت  شده توسط شرکت، از طرف مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران (NACI) و DAkkS آلمان در سطح بین المللی اعتباردهی شده اند و اعتبار تمامی گواهینامه های کسب شده از سایت های این مراجع ذکر شده قابل مشاهده و پیگیری می‌باشد.

0
+
مشتری خوشحال
0
سال همراهی با شما
0
دوره لاغری
0
دوره درمانی

درباره ما

سایت نیوشا مختر است آمار رضایت مندی استفاده کنندگان از محصولات را در معرض انتشار عموم قرار دهد.

این دوره ها شامل : دوره لاغری (کاهش وزن) – دوره چاقی (افزایش وزن) – دوره درمان کبد چرب – دوره درمان دیابت – دوره اعصاب و روان – دوره فشار خون و غلظت خون – دوره گوارش  – دوره قوای جنسی – دوره ریزش مو – دوره دوران شیردهی و …

دوره لاغری
97%
دوره افزاریش وزن
85%
دوره کبد چرب
95%
دوره دیابت
85%